Hizmetlerimiz

Firmamız perde uygulamalarında, ölçü; montaj; tamirat ve temizlik hizmetlerini üst düzey kalite ve uygun fiyat anlayışı ile sunmakta olup, kullanıcıların yaşadığı tüm sorunlara cevap vererek bir adım öne çıkmayı amaç edinmiştir.
Motorlu Jaluzi
Jaluzi Perde
Motorlu Panel
Motorlu Screen
Hizmetlerimiz
Atlas Perde hizmetleri ve kalite anlayışı

Günümüz perde dekorasyonu anlayışında atlas perdecilik; günceli yakalayan, kalite ağırlıklı ve modern tarzını belli bir kalıba sığdırmak yerine mümkün olabildiğince geniş bir yelpazede ifade etmeyi hedeflemektedir. Firmamız perde ile ilgili akıllarda oluşabilecek tüm sorulara ve kullanıcıların yaşadığı tüm sorunlara, hizmette kaliteden ödün vermeden cevap vererek bir adım öne çıkmayı amaç edinmiştir.

Ücretsiz Keşif ve Ölçü
Firmamız ücretsiz keşif, ölçü ve projelendirme hizmeti vermektedir. Ekibimiz, ölçü alınacak mekana istenilen perde örnekleri , çeşitleri ve numuneleri ile birlikte gelmektedir. Atlas Perdecilik, deneyimli ve profesyonel ekibi ile ölçü sırasında mekanınıza en uygun perdeyi yerinizinde, durumunu dikkate alarak size tavsiye eder.

Sorunsuz Montaj
Atlas Perdecilik bütün mekanizmalı perde ve aksesuarlarının montaj hizmetini vermektedir. Taşınma durumunuzda da perdelerinizi yeni evinize uygulayabilmekteyiz.Garanti ve Tamirat
Firmamızdan almış olduğunuz mekanizmalı tüm ürünler 1 yıl süresince kullanım hataları hariç garantilidir. Garanti süresi dolduktan sonra arızalanan perdelerin bakım ve tamiratı teknik elemanımız doğrultusunda servis ücreti karşılığında yapılmaktadır.

Perde Temizliği
Atlas Perdecilik, perde sistemlerinizin temizlenme hizmetini de vermektedir. Firmamız jaluzi perdelerin yıkamasını; stor, dikey gibi perdelerin mekanizması sabit kalmak üzere kumaşlarının değişimini; katlamalı perde, balon perde, pano perde gibi kumaş perdelerin kuru temizlemesini de yapmaktadır.